NEPOCHOPITELNÝ VÝPADEK VE DRUHÉ PŮLI ROZHODL – TANGO HODONÍN SE HODNĚ VZDÁLILO ZÁCHRANĚ V LIZE!

PO PERFEKTNÍCH VÝKONECH UHRÁLI MLADÍCI Z JIHU MORAVY JEN 4. MÍSTO!

HODNĚ OSLABENÝ TÝM ŽEN NEMĚL V DALŠÍM KOLE LIGY ŠANCI NA LEPŠÍ VÝSLEDKY!

CENNÁ VÝHRA REZERVY HODONÍNSKÉHO TANGA!

05.02.2020
ZBYTEČNÁ BODOVÁ ZTRÁTA NA PALUBOVCE PRVNÍCH HANÁKŮ!

28.01.2020
U 19 – 7. KOLO: KLUCI DĚKUJEME ZA SKVĚLOU REPREZENTACI KLUBU, MĚSTA HODONÍNA A VLASTNĚ I CELÉHO NAŠEHO REGIONU!

28.01.2020
U 17 – 7. KOLO: LONI BOJ V NEJLEPŠÍ ČTYŘCE V ČESKU, LETOS „JEN“ KONEČNÁ PÁTÁ POZICE V LIGOVÉ TABULCE!

28.01.2020
ŽENY 3 PORÁŽKY A POKAŽDÉ JEN JEDNA BRANKA V SÍTI SOUPEŘEK!

28.01.2020
TŘETÍ VÝHRA HODONÍNSKÉ REZERVY, ALE TENTOKRÁT PO HODNĚ ROZPAČITÉM DOMÁCÍM VÝKONU!

26.01.2020
TANGO BRALO JEN BOD, NICMÉNĚ SUTERÉN LIGOVÉ TABULKY JE NADÁLE HODNĚ NAŠLAPANÝ!

20.01.2020
PORÁŽKA FC TANGO U17 S VEDOUCÍM LIBERCEM A JASNÁ VÝHRA NAD ČESKOU LÍPOU!

20.01.2020
MLADÍCI FC TANGO U19 SICE JEDNOU REMIZOVALI, ALE ŠANCE NA PLAY-OFF ALE STÁLE ŽIJE!

20.01.2020
REZERVA HODONÍNSKÉHO TANGA LOUPILA NA BANÍKU V OSTRAVĚ!

20.01.2020
NESKUTEČNÉ DRAMA NA SEVERU ČECH!!!

13.01.2020
FC TANGO HODONÍN B HLÁSÍ: MATNÝ VÝKON V PRVNÍ PŮLI, PO OBRÁTCE SKVĚLÁ HRA A ZASLOUŽENÁ VÝHRA!!!

13.01.2020
U 17 – 1. LIGA: DVĚ VÝHRY HODONÍNSKÝCH MLADÍKŮ V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ A SOUČASNÉ 6. MÍSTO V LIGOVÉ TABULCE!

13.01.2020
U19 – 1. LIGA: PRAŽSKÁ „S“ BEZ ŠANCE! MLADÍCI Z HODONÍNA PODALI VÝBORNÝ VÝKON

10.01.2020
DRUHÁ VÝHRA HODONÍNSKÉHO TANGA V LIZE. NADĚJE NA ZÁCHRANU SOUTĚŽE STÁLE ŽIJE!

08.01.2020
ŽENY – 1. LIGA: ZAJÍMAVOST: O VÍKENDU BRALY TŘI BODY ZA TŘI SHODNÉ VÝSLEDKY 1:1!

08.01.2020
U17 – 1. LIGA: MLADÍCI Z HODONÍNA SI ZAKNIHOVALI JEDNU VÝHRU A JEDNU PORÁŽKU!

08.01.2020
U19 – 1. LIGA: S FAVORITEM Z CHOMUTOVA VEDLI MLADÍCI TANGA HODONÍN 2:0, PŘESTO SE ZRODILA NAKONEC PLICHTA!

04.01.2020
DŮLEŽITÝ SOUBOJ ČEKÁ VE ČTVRTEK 9. LEDNA 2020 NA DOMÁCÍ PALUBOVCE NA LIGOVÉ FUTSALISTY HODONÍNSKÉHO TANGA!

03.01.2020
Zvýhodněné vstupenky na kvalifikaci v Brně do 10. ledna!

22.12.2019
VE TŘECH POSLEDNÍCH ZÁPASECH INKASOVAL „B“ TÝM TANGA 30 BRANEK A TO JE K ZAMYŠLENÍ!

22.12.2019
HRÁČSKÉ TORZO TANGA NEMĚLO NA ZÁPADĚ ČECH ŠANCE NA LEPŠÍ VÝSLEDEK A TAK SI DOMŮ PŘIVEZLO PŘEDVÁNOČNÍ

19.12.2019
ŽENY: V LIGOVÉ TABULCE JIM PATŘÍ PROZATÍM OSMÉ MÍSTO!

19.12.2019
U19: I PŘES PORÁŽKU VE TŘETÍM KOLE S MĚLNÍKEM SI DRŽÍ HODONÍNSKÉ TANGO VÝTEČNÉ TŘETÍ MÍSTO!