Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HODONÍN UVIDÍ DVĚ UTKÁNÍ FUTSALOVÝCH REPREZENTACÍ ŽEN ČESKA A ŠVÉDSKA!

20.02.2019 | Jiří Štěrba

Již ve STŘEDU (20. února 2019) a pak hned o den později, ve ČTVRTEK (21. února 2019) se utkají České futsalové reprezentantky ve dvou přípravných zápasech ze Seveřankami ze Švédska. Místem konání je moderní víceúčelová sportovní hala TEZA na Lipové aleji v Hodoníně a vždy se začne v 18 hodin.

Kouč naší reprezentace Karel Krakovčík spolu se svými asistenty (Danuší Jeřábkovou a Michalem Odehnalem) nominoval na tento dvojzápas dvě brankářky, dvanáct hráček do pole a k tomu i sedm náhradnic.

Pro náš region to bude zajímavější o to víc, že v základní a širší nominaci českého výběru jsou i dvě hráčky, které jinak hájí ligové futsalové barvy klubu FC Tango Hodonín. Do nominace se tak dostala Klára Horáčková, která hraje velký fotbal ve druholigovém klubu FC NESYT Hodonín a Tereza Kubicová, jinak hráčka fotbalového týmu žen z Brna – SK Líšeň.

 

„Podle mých informací by měla nastoupit v základní sestavě Klára Horáčková. Myslím si, že pro příznivce ženského futsalu půjde o zajímavou konfrontaci dvou odlišných herních stylů, kdy na sebe narazí chytrostika a technika Češek a na druhé straně palubovky pak důrazný futsal v podání Seveřanek. Každopádně jménem pořádajícího klubu zvu tímto všechny fanoušky futsalu žen do haly TEZA na tyto dva zápasy, kde věřím pevně, že uvidíme kvalitní sportovní podívanou. Přijďte v hojném počtu – naše reprezantantky budou diváckou podporu moc potřebovat!“, láká všechny příznivce z našeho regionu i okolí JIŘÍ „JURA“ ŠTĚRBA, předseda klubu FC TANGO HODONÍN.

 
Aktuální články
Prohra u nováčka byla zbytečná!!!

Přes všechny hráčské absence se ukázalo, že i s torzem týmu se dal uhrát dobrý výsledek.Bohužel po prvním poločase jsme ve druhém...

 
Na úvod VARTA Futsal Ligy debakl od Plzně.

HODONÍN – Start do VARTA FUTSAL LIGY se nováčkovi z Hodonína moc nevydařil, když v souboji se Západočechy inkasoval devět gólů, ale...

 
PÁTEK 6.9. BUDE V HODONÍNĚ VEČER PATŘIT LIGOVÉMU FUTSALU!

HODONÍN – Po dvou letech se půjde v Hodoníně opět na ligový futsal. Do města na řece Moravě zavítají Západočeši z krajského města...

 
POHÁROVÁ PORÁŽKA: TEĎ UŽ JE POTŘEBA SE SOUSTŘEDIT NA VARTA FUTSAL LIGU a 2.CL - východ!
 
NOVÝ LODIVOD TANGA HODONÍN – RADIM VLČEK - POSKYTL NAŠEMU WEBU PRVNÍ ROZHOVOR
 
FC TANGO HODONÍN „A“ SKONČILO NAKONEC NA ČTVRTÉ TURNAJOVÉ POZICI!
 
Turnaj Česko-Slovenského přátelství - výsledky
 
Tango se vrací do 1. futsalové ligy !!!
 
POSLEDNÍ TŘI ZÁPASY VYHRÁLI, TAKŽE NAKONEC JE Z TOHO ŠESTÁ PŘÍČKA!
 
ZÁVĚR V REŽII DOMÁCÍHO TANGA, KTERÉ NAKONEC VYHRÁLO ROZDÍLEM TŘÍ GÓLŮ!
 
Utkání
Muži A | Pátek 06.09.2019, 20:30
1. kolo
2:9
FC Tango "A" - Interobal
 
Muži A | Neděle 15.09.2019, 19:00
2. kolo
7:2
České Budějovice - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 04.10.2019, 20:30
4. kolo
VS.
Česká Lípa - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 11.10.2019, 20:30
5. kolo
VS.
FC Tango "A" - Chrudim
 
 
FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS